İçeriğe geç

Tel Havuz Sepet

Tel Havuz Sepetler, mağazalarda ve marketlerde kullanılan teşhir sepetleri olup Satışa etkilerinden dolayı birçok mağaza ve markette karşımıza çıkmaktadır.. 34.90 TL den Başlayan Fiyatlar İle..

Katlanır Teşhir Sepetleri ürünleri birçok mağazada kullanılan, katlanabilir tel havuz standlardır…

Ölçü olarak 40x53cm , 53x53cm ve 60x80cm olarak 3 farklı ölçü grubu mevcuttur.. katlanır olması ve kolaylıkla yer değiştirilebilir olması ve metal tel sepet olarak en kullanışlı modellerden dir..

tel havuz sepeti fiyatları
tel havuz sepeti fiyatları

katlanabilir tel sepet ürünleri içerinde farklı kademeli olarak da rafı istenildiği gibi ayarlayabilmek mümkündür..

Tel Havuz Sepet Fiyatları na Buradan Ulaşabilir…. Satın Alabilirsiniz..

Mağaza Teşhir Sistemleri Satış Sitesi—-  www.shopdekorasyon.com

Katlı Tel Sepetler ise 2 farklı ürünün tel sepet içerisinde birbirine karışmadan sergileyebileceğiniz ürünlerdir.. Bu ürünlerde sıklıkla mağaza ve marketlerde kullanılmaktadır..

Katlı Tekerlekli Sepet
Katlı Tekerlekli Sepet

Tekerlekli olmaları perakende satış mağazalarından tercih edilmesinde ön plana çıkmaktadır…

 

Tüm Mağaza Teşhir Ürünlerimiz www.shopdekorasyon.com adresimizde…

Tel Havuz Sepet Kargo Gönderim Süreleri…

Tel Havuz Sepetler, marmara bölgesi olarak,  adapazarı, balıkesir, tel sepet, kocaeli, yalova, istanbul, bursa, çanakkale, market sepetleri, sakarya tekirdağ, metal sepet, edirne, bilecik   olmak üzere 1 gün kargo teslim süresi ile gönderimleri yapılmaktadır.

İç anadolu bölgesi ise Mağaza teşhir standları, demir sepet, kırşehir , niğde , konfeksiyon standları, nevşehir , kayseri, teşhir sepeti karaman, ankara , konya, giyim askı standları,havuz sepet, eskişehir , yozgat, ürün teşhir standları, sivas , indirim sepeti kırıkkale, çankırı  2 gün kargo teslim süresi ile gönderimleri yapılmaktadır.

Karadeniz Bölgesi ise mağaza dekorasyonu krom sepet düzce, bolu, tokat, trabzon, samsun, sinop, mağaza ürün sepeti, gümüşhane, giresun, rize, orta stand, ordu, artvin, çorum, kastamonu, promosyon sepeti, bartın, zonguldak ,teşhir sepeti  olmak üzere 2 gün kargo süresi ile ambar veya kargo ile gönderimi yapılmaktadır.

Ege Bölgesi, ucuzluk sepetiuşak, manisa, havuz sepet modelleri, kütahya,izmir, havuz sepet fiyatları, muğla, aydın, tel havuz sepet, denizli, olmak üzere 2 gün kargo-ambar teslim süresi ile gönderimlerini yapmaktadır.

Mağaza dekorasyonu çelik havuz fiyatları Güneydoğu anadolu bölgesindeki şehirlerimizden, havuz stand, adıyaman, siirt, kilis, mağaza sepetleri, diyarbakır, şanlıurfa, mardin, promosyon sepetleri, gaziantep,  şırnak  batman şehirlerimize ise 3 gün  kargo süresi ile sevkini gerçekleştirmekteyiz.

Doğu anadolu bölgesi illeri ise market sepetleri fiyatları   muş, bitlis, erzincan, alışveriş sepetleri, elazığ, ardahan, kars, sepet raf,market sepet, malatya, bingöl, hakkari, ağrı, ığdır, tunceli, erzurum olmak üzere kargo süreleri  3 gündür.

Akdeniz bölgesi çelik sepet,tel sepet fiyatları ;  mersin, hatay, burdur, osmaniye, ısparta, tekerlekli sepet,demir sepet çeşitleri, adana, antalya, metal sepet fiyatları,katlanır sepet,katlanabilir sepet kahramanmaraş, 2 gün kargo teslim süresi ile gönderimleri yapılmaktadır.

Yuvarlak Tel Havuz Sepetleri
Yuvarlak Tel Havuz Sepetleri

 

 

Tek Yorum

  1. Havuz Tel Sepet ürünlerine http://www.shopdekorasyon.com web sayfamız üzerinden ulaşabilir… onlarca tel havuz sepet ürünü modellerinden dilediğinizi seçebilir.. Günün herhangi bir saatinde 7 gün 24 saat online olarak sipariş verebilirsiniz.. 34.90 TL den Başlayan Size Özel Fiyatlar ile…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir