İçeriğe geç

Spor Mağaza Dekorasyonu

Spor mağaza dekorasyonları üzerine 2016 trendlerini belirleyen markaların dekorasyonları göz dolduruyor…

Toprak Rengi tonlarındaki bu mağaza da orta bölümde yapılan bazalar üzerinde mankenler şık bir şekilde teşhir edilmiştir.

Yapılan orta teşhir ahşap baza üzerinde birçok delik bulunmakta ve bu deliklere takılan metal ayakkabı teşhir ürünleri ile ayakkabılarınız da şık bir şekilde teşhir edilebilmektedir.

spor mağazası mağaza dekorasyonu sistemleri
                                                  spor mağazası mağaza dekorasyonu sistemleri

Yapılan ahşap baza üzerinde açılan delik geçme sistemi üzerine askı sistemleri de rahatlıkla takılabilmekte ve teşhir edilebilmektedir.

spor ayakkabı duvar raf sistemleri ve fiyatları
spor ayakkabı duvar raf sistemleri

Yapılan mağaza duvarlarında spor ayakkabılar için telli grid sistemli duvar raf sistemleri uygulaması yapılmıştır. Markanın çizgilerini yansıtan ara geçişler duvar sistemini daha da güzel hale getirmiştir.

Spor ayakkabı mağazalarında kullanılan mağaza ayakkabı aynası modelleri de bu tarz duvar raf sistemleri önlerinde ayakkabı aynası konularak rahat bir şekilde müşterinin ayakkabıyı denemesi ve görmesi sağlanmaktadır.

spor mağaza dekorasyonu
spor mağaza dekorasyonu

spor mağaza içerisinde ara geçiş bölümleri dekoratif seperatör sistemleri ile ayrılmıştır. Ayrıca bu sistemler üzerine resimler figüre edilmiştir. Ayakkabı duvar rafı sistemleri önlerinde müşterilerin rahat oturmaları için oturma pufları konulmuştur.

bu sistemde puf ayakları metal yapılmış olup burada da bu metal ayaklar grid sistem kaynaklı olarak yapılarak mağaza içerisindeki sistem ile uyumu sağlanmıştır.

spor mağazası duvar raf sistemleri modelleri
spor mağazası duvar raf sistemleri

Spor mağaza içerisinde tekstil ürünleri duvar raf sistemleri 2 farklı uygulama ile sergilenmiştir. ahşap duvar kaplamalı ve tek noktadan geçmeli nokta sistemli duvar raf sistemleri ve duvar önü Metal Çapraz Ayaklı  dikme sistemleri ile sergilenmiştir.

Tekli Nokta sistemi üzerinde ahşap duvar panelleri üzerinde belirli noktalarda geçme bölümleri mevcuttur. Bu geçme bölümlerine raf taşıyıcı ve askı taşıyıcı ürünler konularak ürün teşhiri yapılmaktadır.

Bu sistemde tek dezavantaj, istediğiniz gibi raf ve askı sistemini yukarı aşağı ve sağa sola olarak yer değiştirememek ve kaydıramamaktır. Bu sistemde ahşap paneller üzerine açılan dairesel geçme bölümlerinden başka bir noktaya uygulama yapılamamaktadır.

spor mağaza dekorasyonu bekleme alanları tasarımları
spor mağaza dekorasyonu bekleme alanları

Spor mağaza içerisinde kabin bölümleri yanında yapılan ve dekoratif bir görüntüsü bulunan bu bölüm ise kabinlerde deneme yapan kişilerin yakınlarının bekleyeceği alanlar olarak tasarlanmıştır.

Kasa bankosu ve kasa arkası dekoratif görünümü ile gözdoldurmaktadır.

Kasa ön bölümlerinde çantalık bölümleri ahşap kalınlaştırmalı raf şeklinde uygulanmıştır.

spor ayakkabı mağazası orta  standları
spor ayakkabı mağazası standları

Spor mağaza dekorasyonlarında orta stand olarak çapraz ayaklı askı standları orta bölümlerde orta stand olarak kullanılmaktadır. Çapraz ayaklı orta askı standları alt bölümünde ise ahşap bir baza bulunmaktadır.

Spor ayakkabıların orta stand üzerinde sergilenmesinde ise kademeli merdiven basamağı şeklinde ahşap lake boyalı standlar kullanılmış ve dekoratif görüntüsü ile mağazada farklılık oluşturmuştur.

spor giyim mağaza dekorasyonu ürünleri
spor giyim mağaza dekorasyonu

Yapılan kademeli spor ayakkabı teşhir ünitesi arka bölümlerinde ise eğimli ayakkabı aynası uygulaması yapılarak fonksiyonel bir stand haline getirilmiştir.

spor mağazası orta stand  zigon masa uygulamalraı
spor mağazası orta stand zigon masa

 

 

 

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir