İçeriğe geç

Dekoratif Kitap Desteği

Dekoratif Kitap Desteği, metal ürünler olup, düz raf üstlerinde kitaplarınızın düzenli durmasını sağlamaktadır. –19,90 TL den Başlayan Fiyatlar İle

Dekoratif kitap desteği modelleri 2 mm metal sac malzemeden yapılmış olup metal sac üzerine L form verilerek kitaplar için dayanak haline getirilmiştir.

Kitap Dayanağı üzerine ayrıca dekoratif görüntü oluşturulması için , kaynaklı veya bükümlü olarak dekoratif figürler ilave edilmiş, okurseverlerin kitaplıklarına fonksiyonel dekoratif kitap desteği objeleri kazandırılmıştır.

kitap desteği modelleri masaüstü kitap desteği ve kitap tutucu olarak da kullanılmaktadır.

Bisikletli Kitap Desteği Modelleri
Bisikletli Kitap Desteği

Bisikletli kitap desteği modelleri de kitaplığınızda hem kitaplarınızın düzenli durmasını sağlayacak ayrıca raf üstlerinde bisikletlerin arasında kitaplar bulunacaktır. Bu tasarımda ayrıca renk olarak mint yeşili kitap destekleri boyanmaktadır.

Bisikletli kitap desteği hediyelik ürün olarak da sıkça alınmakta ve sevdiklerinize hediye edebileceğiniz, güzel hediyelerdendir. Ev görme hediyesi olarak da alınmaktadır.

Bisikletli Kitap Tutucu Fiyatı—29,90 TL olarak bulunmakta olup siparişi için Bisiklet Kitap Tutucu tıklayarak sipariş verebilirsiniz, veya birbirinden güzel kitap tutucu ve kitap desteği modellerimizi inceleyebilirsiniz.

kraliçe kitap desteği modelleri ve fiyatları
kraliçe kitap desteği

Kraliçe kitap Desteği, şeker pembe rengi ile salonlarınıza renk katacak dekoratif ürünlerdir. Anne ve babalar bu ürünlerden alarak kız çocuklarına doğumgünü hediyesi olarak da verebilmektedirler Kız Çocuk Odaları içinde sıkça talep edilen ürünlerdir.

Kraliçe Tacı Kitap Tutucu tıklayarak sipariş verebilirsiniz, veya birbirinden güzel kitap tutucu ve kitap desteği modellerimizi inceleyebilirsiniz.

love kitap desteği modelleri
love kitap desteği

kitap desteği modelleri olarak bu üründe 2 parçadan oluşmakta olup istenilirse tek tek ayrı raflarda istenilirse yan yana kullanılabilmektedir.

www.5kampanya.com kitap tutucular  adresinden kitap tutucu ve kitap desteği ürünlerine ulaşabilirsiniz.

dekoratif kitap desteği modelleri
dekoratif kitap desteği

Birçok farklı dekoratif kitap desteği ve modellerini inceleyebilir, www.5kampanya.com adresinden internet üzerinden sipariş vererek satın alabilirsiniz. Türkiyenin her yerine kargo firmaları ile gönderimleri yapılmaktadır.

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir