İçeriğe geç

Çanta Mağazası Duvar Raf Sistemleri

Yapılan bu çalışmada çanta mağazası duvar rafları ışıklı olarak yapılmış olup ön ve arka bölüm olmak üzere ahşap raf altlarında 2 şerit halinde aydınlatma konulmuştur.

Ahşap raflar duvar a gizli raf taşıyıcılar ile sabitlenmiş olup yan bölümlerde bulunan dikine panellere de sabitlenmiştir.

Ahşap raflarıda tutan dikey yan paneller, alt bölümde bulunan bir çekmeceli dolap üzerine bindirilmiştir.

ışıklı raf sistemleri
ışıklı ahşap duvar rafları

Çanta ve ayakkabı mağazaları için bu tarz depolama alanları önemlidir.

Işıklı Ahşap duvar rafları lake boya olarak yapılmış olup açık gri renginde çalışılmıştır. Raf ön ve yan cumbaları ahşap desenli olarak lake yapılmıştır. Ahşap raflar ile alt çekmeceli dolabın uyumu sağlanmıştır.

Çekmeceli dolap üzeri ahşap raf olarak ta kullanılmakta olup ürün teşhiri sağlanmaktadır.

tekli çanta askılığı
Mağaza rafları Ekonomik tekli çanta askılığı SMG612
 Duvarda bulunan ışıklı raflar üzerinde teşhir edilen çantalar için tekli çanta askılığı kullanılmakta olup, bu ürün üzerine çantalar asılarak sergilenmektedir.
 Tekli çanta taşıyıcılar metal olarak yapılmakta olup kromajlı veya boyalı olarak yapılabilmektedir. Bu ürünler yükseklik ayarlı olması ile fonksiyonel olup istenildiğinde de mağaza içerinde her yere uyum sağlıyabilmektedir.
 Tekli çanta askısı  ve Çiftli Çanta Askılığı ürünleri mağaza vitrin dekorasyonu, orta stand ve raf üstleri olmak üzere farklı noktalarda kullanılabilmektedir.
 Mağaza içerisinde ürün aydınlatması ayrıca ray spot ile yapılmakta olup bu tasarımda siyah ray kullanılmıştır. Mağaza içerisinde genel aydınlatma için ise 2 li ve tekli sıva altı armatürler kullanılmıştır.
mağaza içi karşılama bankoları
mağaza karşılama sunum masaları
 Yapılan mağaza dekorasyonunda bayan cüzdanları için karşılama sunum masaları camlı olarak yapılmış olup bu camlı üst ünite içerisinde müşterilere sunulmaktadır.
 Sunum masa önlerine konulan bar tabureleri ile müşterilerin rahat oturarak istedikleri cüzdanı seçmeleri ve ürünü alamları için düşünülmüştür.
mağaza içi masa orta stand
mağaza yuvarlak masa orta standı
 Yapılan bu çanta mağaza dekorasyonunda orta stand olarak yuvarlak bir masa yapılmış olup, masa ayakları metal olarak tasarlanmıştır. bu çalışmada üst bölümde ise ahşap raf üzerine cüzdanlar konularak teşhir edilmektedir. en üst bölüm ise cam raf yapılarak görseli güzel bir çalışma ortaya çıkmıştır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir