İçeriğe geç

TV Duvar Rafı

Birbirinden güzel metal şık tasarımlı TV Duvar Rafı Modelleri ve Fiyatlarına Şaşıracaksınızzz.. DR10.MV—2 li Metal TV Duvar Rafı—69.90 TL..

Metal TV Duvar Rafı, 2 mm kalınlığında metal sac malzemeden yapılmış olup kolaylıkla duvara vidalama yapılarak sabitlenebilmektedir.

Dekoratif duvar rafı modellerinden bu Metal TV Duvar Rafı mavi renkte boyalı olarak satılmaktadır. metal raf üzerinde 3 farklı bölüm şeklinde, raf olarak kullanabileceğiniz bölüm mevcuttur.

Büyük olan TV Duvar Rafı, Sağda ve Sol Bölümde bulunan düz yüzeyler üzerine biblo, vazo,dekoratif ürünler,konulabilmektedir.

Büyük olan TV Duvar Rafı üzerinde Orta bölümde yapılan U bölüm içerisine ise kitaplarınız konularak kitaplık rafı olarak kullanılabilmektedir.

TV Duvar Kitaplık Rafı Modelleri
TV Duvar Kitaplık Rafı

TV duvar Rafı Fiyatları

Tv Duvar Rafı ürün kodu—DR10.MV—-Dekoratif 2 li Metal Duvar Rafı—- 69,90 TL fiyatları ile müşteriler tarafından sıkça tercih edilmektedir.

 

Dekoratif TV Duvar Rafı, evlerimizde kullanım alanları olarak tv ünitesi duvarında kullanılmalarının yanı sıra , bebek odası duvar rafları olarak kullanılabilmektedir. Burada bebek odası içerisinde dekoratif süs eşyaları ve oyuncak lar üzerine konulabilmektedir.

Mavi Renkte olmaları ile de aileler tarafından TV Duvar Rafları olarak talep edilebilmektedir.

5kampanya

Duvar Rafı Satın almak için www.5kampanya.com adresinden bu birbirinden eşsiz ürünleri ve modellerini inceleyebilir.Dilediğiniz ürünü sipariş edebilir ölçülerine bakarak karar verebilirsiniz.

Dekoratif Duvar Rafı, evlerimizde mutfak duvar rafı olarak da kullanılmakta olup evhanımları tarafından da sıkça bu ürünler tercih edilmektedir.

TV duvar Rafı Ölçüleri

Büyük Metal Raf Ölçüsü—55cm x 19cm x Yükseklik 40cm olarak sunulmaktadır.

Küçük Metal Raf Ölçüsü—30cm x 19cm x Yükseklik 15cm olarak sunulmaktadır.

dekoratif tv kitaplık duvar rafı modelleri
dekoratif tv kitaplık duvar rafı

TV Duvar Rafı modelleri,raf kitaplık ,duvar kitaplık modelleri ,kitaplık rafları ,duvar kitaplık ,kitaplık raf modelleri ,duvar rafı kitaplık ,kitaplık rafı ,kitaplık raf ,raf kitaplık modelleri ,duvar raf kitaplık modelleri ,duvarda kitaplık modelleri ,duvara monte raf kitaplık ,duvara kitaplık ,duvar kitaplık modelleri ve fiyatları ,kitaplık ve raf modelleri ,duvar kitaplik,kitaplık ve raf modelleri ,kitaplik rafi olarak da bilinmektedir.

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir