Pano Raf Kancası Ürünleri

pano raf kancası

Pano raf kancası ürünlerini burada bulabilir.. Size özel Fiyatlar ile Siparişini online olarak vererek satın Alabilirsiniz..0,59 TL den Başlayan Fiyatlar İle….

Pano Raf Kancası ürünleri galvaniz çinko kaplamalı ürünler olup mağaza dekorasyonlarında ve marketlerde üzerine ürün asılarak teşhir edilmesini sağlayan çubuk askı kancası ürünleridir..

Pano Raf Kancası Ürünleri, kanallı pano raf kancası,delikli pano askı kancası,raf kanca,askı kancası,delikli panoya kanca,ekonomik askı kancaları,aksesuar askı kancası,mağaza askı kancası,çubuk askı taşıyıcı,çubuk askı tutucu gibi isimler ile adlandırılmaktadır…

Pano raf kancası ürünleri olarak suntaya ve duvara direk vidalanan askı kancası ürünleri de mevcuttur. Bu ürün askı çubukları arka sacı üzerinde bulunan 2 delik noktasından duvara veya suntaya vidalanabilmektedir..

Pano Raf Kancası ürünleri ni online olarak web sitemiz olan www.shopdekorasyon.com adresimizden 7 gün 24 saat m satın alabilirsiniz….

Pano Raf Kancası Modellerini ve Fiyatlarını İncelemek ve Satın Almak için TIKLAYINIZ…

delikli pano etiketli raf kancası

delikli pano etiketli raf kancası

.

delikli pano askı kancası

delikli pano askı kancası

kanallı pano askı kancası çubuğu

kanallı pano askı kancası çubuğu

 

 

 

 

 

 

 

azıldı “Pano Raf Kancası Ürünleri

  1. Merhaba.bu kancalarin daha uzunu yokmu 10 cm cok kisa geliyo nalbur rafi icin kullanicam rafi kendim yaptim goz araligi 5 cm bu kancalar uygunmudur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir