İçeriğe geç

Mağaza Askı Standları

Mağaza dekorasyonlarında ürün askı standları olarak kullanılan bu ürünler birçok mağazada karşımıza çıkmaktadır.MZ201—Düz Askı Standı–Krom Kaplamalı –235,00 TL

Mağaza teşhir sistemlerinde kullanılan Düz askı standları fonksiyonel kullanımlı demonte standlardır. Birçok mağazada bu tarz standlar kullanılmaktadır.

Mağaza dekorasyonlarında askı standlarının demonte olması ve kurulumunun herkez tarafından kolayca yapılabilmesi perakende sektöründeki mağaza firmaları tarafından talep edilmektedir. Yüksek kargo veya ambar bedelleri ödemeden bu standlara sahip olabilir ve mağaza dekorasyonunuza renk katabilirisiniz.

Düz askı standları, bay giyim, bayan giyim, çocuk giyim, spor giyim… gibi birçok mağazada kullanılmaktadır.

Mağaza askı standları istenildiği taktirde askı bölümlerinin üst yan bölümlerindeki  boru bölümler açılarak daha fazla ürün teşhir edeilebilmesi ile de avantaj sağlamaktadır.

Mağaza askı standlarının krom kaplamalı olması ile de elbise askılarının bu ürün üzerine sürekli asılmasından dolayı oluşacak zararları ortadan kaldırmaktadır. Bu tarz standlarda boyalı olduğunda boya bölümlerinde zamanla boyanın dökülmesi ile karşılaşmaktayız.

Mağazanın m2 sine bağlı olarak ince uzun olan mağazalarda ise bu tarz standları sıra ile koyarak mağaza teşhir standları kullanılmaktadır.

Mağaza orta standının tekerlekli olmasından dolayı istenildiğinde kolaylıkla yerini mağaza içerisinde değiştirebilirsiniz.

Askı standımız yükseklik ayarlı olup üst bölümde her 7 cm de bir ayar deliği mevcuttur. Bu ayar delikleri ile mağaza askı standlarının yükseklik ayarı kolaylıkla yapılabilmektedir.

Mağaza teşhir sistemleri orta standı olan Askı standlarının yükseklik ayarı yapılabilmesi ile sezon ürünlerinde yazlıktan kışlığa geçişlerde uzun elbise ve mont ürünlerinide bu askı standlarına kolaylıkla teşhiri sağlanabilmektedir.

Yaz sezonunun ürünleri de bu tarz standların boyları aşağı indirilerek kullanılabilmektedir.

Abiye mağazaları tarafından da bu tarz standlar talep edilmektedir.

Mağaza askı standları olarak bilinen bu standlara genelde mağazacılık sektöründe Lüks Askı Standları, Eşek stand, Mağaza orta stand, mağaza askı standı, askı standları gibi birçok ad ile anılmaktadır.

Mağaza orta askı standları ölçü olarak da genel kullanım ölçülerine uygun olarak imalatı yapılmaktadır.

mağaza teşhir sistemleri askı standları
mağaza askı standları

Mağaza orta askı standı genişliği 100cm ölçüsündedir. Derinlik  olarak stand toplam 50 cm derinliğindedir. Üst Bölümde elbise aslılan bölüm kenarlara doğru ayrıca 20 cm daha talebe göre uzayabilmektedir.

Mağaza Askı Standları Türkiyenin her noktasına gönderilmektedir.

Mağaza Düz Askı standları kargo, ambar, veya yüksek taleplerde nakliye ile gönderilebilmektedir.

Mağaza askı standları, marmara bölgesi olarak,  adapazarı, balıkesir, kocaeli, yalova, istanbul, bursa, çanakkale, sakarya tekirdağ, edirne, bilecik   olmak üzere 1 gün kargo teslim süresi ile gönderimleri yapılmaktadır.

Karadeniz Bölgesi ise mağaza dekorasyonu orta askı standı  trabzon, samsun, sinop  , gümüşhane, giresun, rize, ordu, artvin, çorum, kastamonu, bartın, zonguldak , düzce, bolu, tokat olmak üzere 2 gün kargo süresi ile ambar veya kargo ile gönderimi yapılmaktadır.

 İç anadolu bölgesi ise Mağaza teşhir sistemleri, orta standlar, askı standları ankara , konya  , eskişehir , yozgat , sivas , kırşehir , niğde , nevşehir , kayseri , karaman, kırıkkale, çankırı  2 gün kargo teslim süresi ile gönderimleri yapılmaktadır.

yükseklik ayarlı mağaza orta standı
yükseklik ayarlı mağaza askı standı

Ege Bölgesi,Düz mağaza askı standları  izmir, muğla, aydın, denizli, uşak, manisa, kütahya olmak üzere 2 gün kargo-ambar teslim süresi ile gönderimlerini yapmaktadır.

 

Askı Standı Ürünlerimizi ve Mağaza Askı Standı Ürünlerini  Buraya Tıklayarak Satın Alabilirsiniz.

Mağaza dekorasyonu orta reyonlar askı standları Güneydoğu anadolu bölgesindeki şehirlerimizden diyarbakır, şanlıurfa, mardin, gaziantep, adıyaman, siirt, kilis,  şırnak  batman şehirlerimize ise 3 gün  kargo süresi ile sevkini gerçekleştirmekteyiz.

Doğu anadolu bölgesi illeri ise mağaza teşhir orta lüks teşhir askı standları malatya, bingöl, hakkari, ağrı, ığdır, muş, bitlis, erzincan, elazığ, ardahan, kars, tunceli, erzurum olmak üzere kargo süreleri  3 gündür.

Akdeniz bölgesi mağaza  orta askı standları ; ısparta, adana, antalya,  kahramanmaraş, mersin, hatay, burdur, osmaniye 2 gün kargo teslim süresi ile gönderimleri yapılmaktadır.

Mağaza dekorasyonlarında kullanılan Düz askı standları özel renk boyalı olarak da yapılabilmektedir. varolan mağazanızda bulunan diğer orta standlar ile uyumu olarak yapılabilmektedir. Siparişini vereceğiniz ral kodu ile talebiniz olan ürünler özel olarak da elektrostatik toz fırın boyalı olarak da boyanabilmektedir.

Mağaza dekorasyonunda kullanılan düz askı standları bir koli içerisinde tüm Türkiyeye kargo ve ambar ile gönderilmektedir. Kargo koli ölçüleri 55cm x 110cm x 15cm gibi koli ölçülerinde bulunmaktadır.Mağaza Askı standları kulurumu çok basittir.

 

3 Yorum

 1. […] Mağaza askı standları olarak çift taraflı u askı teşhir standı istenildiği taktirde askı bölümlerinin haricindeki diğer bölümler boyalı olarak da yapılabilmektedir.  Mağazanızın konseptine göre size özel renklerde alt bölümleri boyanarak da kargo ve ambar ile gönderimi yapılabilmektedir. […]

 2. nermin sağlam nermin sağlam

  malatyaya ne kadar sürede ve ne kadar ücrette gönderebilirsiniz

  • 5Tasarim 5Tasarim

   Merhabalar…
   Askı Standları ürünlerimizi http://www.shopdekorasyon.com online web sitemizden satın alabilirsiniz… en geç 4 gün içerisinde ürünler kargoya veya ambara teslim edilmektedir…
   Mağaza Teşhir Sistemleri demonte standlar olduğundan hacim olarak koli içerisine konulmaktadır.. kargo ve ambar firmaları 1 koli için yaklaşık 15 tl gibi bir taşıma ücreti talep etmektedirler….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir