İçeriğe geç

Mağaza Askı Standları

Mağaza dekorasyonlarında kullanılan, mağaza askı standları modelleri burada. MZ203—Çift Taraflı U Askı Standı (pingolu)–Krom Kaplamalı –440,00 TL

Çift Taraflı U Askı Teşhir Standı

Mağaza teşhir sistemlerinde kullanılan çift taraflı u askı teşhir askı standlarıdır. Fonksiyonel kullanımlı demonte standlardır. Birçok mağazada bu tarz standlar kullanılmaktadır.

Çitf Taraflı U askı Teşhir Standları, bay giyim, bayan giyim, çocuk giyim, spor giyim… gibi birçok mağazada kullanılmaktadır. Ürün askı asılma bölümleri üzerine elbise askıları ile ürünler asılarak yana bakan şekilde teşhir edilir.

Mağaza askı standları olarak çift taraflı u askı teşhir standı istenildiği taktirde askı bölümlerinin haricindeki diğer bölümler boyalı olarak da yapılabilmektedir.  Mağazanızın konseptine göre size özel renklerde alt bölümleri boyanarak da kargo ve ambar ile gönderimi yapılabilmektedir.

Mağaza askı standlarının u askı bölümlerinde elbise askısının geçtiği bölümlerin  krom kaplamalı olması ile de elbise askılarının bu ürün üzerine sürekli asılmasından dolayı oluşacak zararları ortadan kaldırmaktadır. Bu tarz askı teşhir standlarında boyalı olduğunda boya bölümlerinde zamanla boyanın dökülmesi ile karşılaşmaktayız.

Mağazanın m2 sine bağlı olarak ince uzun olan mağazalarda ise bu tarz standları sıra ile koyarak mağaza teşhir standları kullanılmaktadır.

Mağaza U askı teşhir standları pingolu ve tekerlekli olarak siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yapılabilmektedir. Eğer talep edilen çift taraflı U askı standı tekerlekli olur ise MZ203—Çift Taraflı U Askı Teşhir Standı (tekerlekli)–Krom Kaplamalı –470,00 TL dir.

Mağaza askı standları mağaza içerisinde istenildiği gibi kolaylıkla yer değiştirilebilmekte ve istenilen noktada durdurularak tekerleklerinden çapraz 2 tanesinin fren mekanizmaları kilitlenerek sabitlenmektedir.

Çift Taraflı U Askı Teşhir Standında kullanılan tekerlekler normal mobilya tekeri olmayıp, sanayi tekerlerikullanılmaktadır.

Çift Taraflı U Askı Teşhir Standımız yükseklik ayarlı olup üst bölümde her 7 cm de bir ayar deliği mevcuttur. Bu ayar delikleri ile mağaza askı standlarının yükseklik ayarı 110cm den 180cm e kadar  kolaylıkla yapılabilmektedir.

Mağaza teşhir sistemleri orta standı olan Çift Taraflı U Askı Teşhir Standının yükseklik ayarı yapılabilmesi ile sezon ürünlerinde yazlıktan kışlığa geçişlerde uzun elbise ve mont ürünlerinide bu askı standlarına kolaylıkla teşhiri sağlanabilmektedir.

Abiye mağazaları tarafından da bu tarz standlar talep edilmektedir.

Yaz sezonunun ürünleri de bu tarz standların boyları aşağı indirilerek kullanılabilmektedir.

Mağaza orta teşhir askı standları olarak bilinen bu standlara genelde mağazacılık sektöründe , orta stand, elbise askı standı, askı standı, yana bakan askı standı, Lüks Askı Standları, Çift Taraflı Eşek askı standları, Mağaza teşhir orta stand, mağaza askı standı, çift taraflı askı standları gibi birçok ad ile anılmaktadır.

Çift Taraflı Askı Standı  Ürünlerimizi ve Mağaza Askı Standı Ürünlerini  Buraya Tıklayarak Satın Alabilirsiniz.

 

mağaza teşhir sistemleri orta standları
mağaza askı standları

Mağaza askı standları, marmara bölgesi olarak,  adapazarı, balıkesir, mağaza standı, kocaeli, yalova, istanbul, bursa, çanakkale, teşhir standı fiyatları, sakarya tekirdağ, elbise asma standı, edirne, bilecik   olmak üzere 1 gün kargo teslim süresi ile gönderimleri yapılmaktadır.

İç anadolu bölgesi ise Mağaza teşhir standları, çift taraflı u askı standı, kırşehir , niğde , konfeksiyon standları, nevşehir , kayseri, alışveriş merkezi standları karaman, ankara , konya, giyim askı standları, eskişehir , yozgat, ürün teşhir standları, sivas , kırıkkale, çankırı  2 gün kargo teslim süresi ile gönderimleri yapılmaktadır.

Karadeniz Bölgesi ise mağaza dekorasyonu stand askılık düzce, bolu, tokat, trabzon, samsun, sinop, raf ve askı sistemleri, gümüşhane, giresun, rize, orta stand, ordu, artvin, çorum, kastamonu, teşhir stand, bartın, zonguldak ,mağaza orta stand  olmak üzere 2 gün kargo süresi ile ambar veya kargo ile gönderimi yapılmaktadır.

mağaza orta standları ve raf sistemleri
mağaza orta standları

Ege Bölgesi,mağaza teşhir orta stand sistemleri, uşak, manisa, avm standları, kütahya,izmir, teşhir standları, muğla, aydın, mağaza standları, denizli, olmak üzere 2 gün kargo-ambar teslim süresi ile gönderimlerini yapmaktadır.

Mağaza dekorasyonu orta askı standları Güneydoğu anadolu bölgesindeki şehirlerimizden, mağaza askı sistemleri, adıyaman, siirt, kilis, ürün teşhir standları, diyarbakır, şanlıurfa, mardin, gaziantep,  şırnak  batman şehirlerimize ise 3 gün  kargo süresi ile sevkini gerçekleştirmekteyiz.

Doğu anadolu bölgesi illeri ise mağaza teşhir sistemleri   muş, bitlis, erzincan, mağaza stand modelleri, elazığ, ardahan, kars, orta stand modelleri, malatya, bingöl, hakkari, ağrı, ığdır, tunceli, erzurum olmak üzere kargo süreleri  3 gündür.

Akdeniz bölgesi mağaza orta standları ;  mersin, hatay, burdur, osmaniye, ısparta, teşhir standı fiyatları, adana, antalya, kahramanmaraş, 2 gün kargo teslim süresi ile gönderimleri yapılmaktadır.

 

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir