İçeriğe geç

Kitap Tutacağı Modelleri

Kitaplığınızda bulunan kitaplarınızın düzenli durmasını sağlayan kitap tutacağı modelleri..KT75–Gözlük Figürlü Metal Kitap Tutacağı— 29,90 TL/ set (sağ+ sol tutucu)

Kitap Tutacağı Modelleri Özellikleri

  • Gözlük figürlü metal kitap tutacağı kitaplığınızda hoş dekoratif bir figür olarak yeralacaktır.
  • Gözlük figürlü Kitap Tutacağı metal 2 mm malzemeden yapılmış olup kitap tutacağı olarak kullanılması için L şeklinde büküm verilmiştir. L ayak bölümünde ürüne dekoratif hava katan gözlük figürü yapılmıştır.
  • Gözlük Figürlü Kitap tutacağı isteğe göre özel olarak da imalatı yapılmaktadır. İstenilen figür veya detayda özel olarak çizimi yapılarak da yapılmaktadır.
  • Kişiye özel kitap tutacağı olarak isim, veya portre şeklinde de metal olarak kitap tutacağı modelleri çalışmaları yapılabilmektedir.
  • Metal kitap tutacağı  siyah metalik renge boyanmıştır.
  • Siparişe göre özel renklerde yapılabilmektedir.
  • Size özel renkte , figür, hayvan,yapı gibi birçok figür kullanılabilmektedir.

Nereden ve Nasıl Gözlük Figürlü Metal Kitap Tutacağı Satın Alabilirim.

  • Farklı Metal kitap tutacağı modelleri ile ilgili info@5tasarim.com a mail atabilir ve bilgi alabilirsiniz. Kitap destekleri modelleri burada
  • İlginç Kitap tutacağı modelleri, hediyelik ürün olarak da tasarımları ile talep görmektedir. Farklı Kitap tutacağı modelleri için instagram sayfamızı ziyaret edebilir, burada Değişik kitap tutucu modelleri ni görebilir,sipariş verebilirsiniz.
  • Gözlük Figürlü Kitap Tutacağı   whatsapp tan sipariş vererek almak için 0 534 730 10 75 a mesaj atarak sipariş verebilirsiniz. Kitap tutacağı satın al
çocuk odaları Kitap Tutacakları
çocuk odaları Kitap Tutacağı

resimdeki kitap tutacağı modelleri ise çocuk odaları için tasarlanmış olup sıklıkla tercih edilmektedir. renk olarak mor renkte yapılmaktadır.

dekoratif kitap destekleri
dekoratif kitap tutucuları

Dekoratif kitap tutacağı modellerinden bu çalışmada ise kitap tutacağı ağaç temalı bir çalışma yapılmıştır. ününün ayrıca sarıya boyalı olması ile evlerinizde ve ofislerinde sıcak bir ortam oluşturacak, dekoratif görüntüsü ile herkezin dikkatini çekecektir. Bu ürünleri Tv ünitesi üzerinde veya masaüstü kitap tutacağı olarak da kullanılabilmektedir.

kitap tutucular
kitap tutacağı modelleri burada

Yapılan bu kitap tutacağı tasarımında ise bisiklet figürü tasarlanmış ve renk olarak ise mint rengine boyanmıştır.

 

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir