İçeriğe geç

Deniz Yıldızı Figürlü Kitap Destekleri

Kitap destekleri olarak okurseverlerin  sıkça tercih etmiş olduğu bu ürünler,  kitaplarınızın düzgün bir şekilde durmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu ürünlere fonksiyonellik katmak için yapılmış olan figürler ile de dekoratif obje olarak da  kitaplıklarını süsleyecektir.

kitap destekleri

Kitap Tutacağı ürünü metal malzemeden yapılmış olup L şeklinde bükülerek kitaplara destek olacak hake getirlmiştir. Ön bölümüne ise denizyıldızı ve denizkabuğu figürü işlenmiş olup ürünü şık hale getirmiştir. Renk olarak deniz mavisi renginde yapılarak kitaplığınızı süsleyen birer obje olarak da kullanılabilirler.

kitap sabitleyici

Kitap tutacağı  hediyelik ürün olarak da tasarımları ile talep görmektedir. Kitap desteği için instagram sayfamızı ziyaret edebilirburada  kitap tutucu modelleri ni görebilir,sipariş verebilirsiniz.

Kitap Tutacağı   whatsapp tan sipariş vererek almak için 0 534 730 10 75 a mesaj atarak sipariş verebilirsinizKitap tutacağı satın al

kitap tutucuları

Tek Yorum

  1. […] Kitap destekleri olarak kitaplıklarımızı, oturma odalarımızdaki rafları ve Tv ünitesi üzerine konulan bu Kitap destekleri kitaplarınızın düzenli durmasını sağlıyacaktır. Ürün Ayrıca bulunduğu noktada dekoratif bir görüntü oluşturması için üzerine figür eklenilerek dekoratif hale getirilmiştir… […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir