İçeriğe geç

Çocuk Odası için Kitap Destekleri KT25

Kitap destekleri olarak okurseverlerin oturma odalarında ve  çocuk odalarında ve  sıkça tercih etmiş olduğu bu ürünler  kitaplarınızın raflarda veya tv üniteleri üzerinde düzgün bir şekilde durmasını sağlamaktadır. Ürünlere fonksiyonellik katmak için yapılmış olan çizgi film kahramanları figürler ile de dekoratif obje olarak da oturma odalarınızda ve çocuk odalarında kitaplıklarınızı süsleyecektir. Bu ürünler masa üstlerinde de kitap destekleri olarak kullanılmaktadır.

kitap desteği modelleri

Kitap Tutacağı ürünü metal malzemeden yapılmış olup L şeklinde bükülerek kitaplara destek olacak şekle getirilmiştir. Ön bölümüne ise çizgi film kahramlarının figürü işlenmiş olup ürünü şık hale getirmiştir. Renk olarak mor renginde yapılarak  oturma odalarınızı ve çocuk odalarında raflarınızı süsleyen birer obje olarak da kullanılabilirler.

kitap destekleri

Kitap tutacağı  hediyelik ürün olarak da tasarımları ile talep görmektedir. Kitap desteği için instagram sayfamızı ziyaret edebilirburada  kitap tutucu modelleri ni görebilir,sipariş verebilirsiniz.

kitap destegi

Kitap Tutacağı   whatsapp tan sipariş vererek almak için 0 534 730 10 75 a mesaj atarak sipariş verebilirsinizKitap tutacağı satın al

kitap destekleri 2

 

Tek Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir