İçeriğe geç

Çocuk Odası Kitap Desteği KT04

Kitap desteği olarak okurseverlerin çocuk odalarında sıkça tercih etmiş olduğu bu ürünler, çocuklarınızın kitaplıklarında kitaplarının düzgün bir şekilde durmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu ürünlere fonksiyonellik katmak için yapılmış olan figürler ile de dekoratif obje olarak da çocuklarınızın kitaplıklarını süsleyecektir. 

kitap tutacağı

 

Kitap Desteği ürünü elektrostatik toz fırın boyalıdır. Ürün üzerinde çizilme olmamaktadır. metal malzemeden yapılmış olup L şeklinde bükülerek kitaplara destek olacak hale getirlmiştir. Ön bölümüne ise kız çocuklarının sevdiği figür olan kraliçe tacı figürü işlenmiş olup ürünü şık hale getirmiştir. Renk olarak şeker pembesi renginde yapılarak çocuk odalarında rafları süsleyen birer obje olarak ta kullanılabilmektedir.

kitap desteği

.Kitap tutacağı  hediyelik ürün olarak da tasarımları ile talep görmektedir. Kitap desteği için instagram sayfamızı ziyaret edebilirburada  kitap tutucu modelleri ni görebilir,sipariş verebilirsiniz.

hediyelik kitap desteği

Kitap Tutacağı   whatsapp tan sipariş vererek almak için 0 534 730 10 75 a mesaj atarak sipariş verebilirsinizKitap tutacağı satın al

kitap tutacağı modelleri

.

 

 

Tek Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir