İçeriğe geç

Kalpli Kitap Ayracı

Kalpli kitap ayracı modelleri, kağıt katlama sanatı ile yapılabilmekte veya metal kalpli kitap ayracı talep edilebilmektedir.KA49— Kalpli Kitap Ayracı—8,90 TL

Kalpli metal kitap ayracı modelleri metal olmasından dolayı kolaylıkla deforme olmamasından dolayı oldukça sağlam ve kaliteli ürünlerdir.

Kalpli kitap ayracı modelleri, Tek kalpli veya 2 kalpli modelleri yapılabilmektedir.

Talebe göre üzerinde düz bulunan bölümde isim de yazılabilmektedir. (isim, simge yazılan veya kişiye özel olarak yapılan ürünlerde 10,00 TL fark alınmaktadır. yapılan kitap kalpli kitap ayracı çalışması tarafınıza gönderilmekte ve onay alındıktan sonra işleme alınmakta olup ömürlük, kişiye özel, anlam yüklü kitap ayracı modelleri yapılabilmektedir.

Kalpli Kitap Ayracı Modelleri

 1. Hediyelik Kalpli Kitap ayracı Modelleri, metal olmasından dolayı kolay deforme olmadığından yıllarca kullanabileceğiniz ürünlerdir.
 2. Hediyelik Kalpli Kitap Ayracı’nın Ekonomik uygun  fiyatı ve değişik figürlü olmaları hediye edildiğinde insanlar üzerinde çok sıcak etkiler bırakacaktır.
 3. Kalpli Metal Kitap ayraçları ince olduğundan kitabınıza katlama esnasında zarar vermemektedir. Yapısını bozmamaktadır.
 4. Kalpli Metal kitap ayracı siyah veya kırmızı metalik boyalı dır.
 5. Doğum günlerinde, sevgililer gününde hediyelik kitap ayracı modelleri sıkça talep edilmekte olup sevgiliye veya arkadaşınıza vereceğiniz anlamlı hediyelerdir.
 6. Arkadaşınıza ve sevdiğinize vereceğiniz hediyelik kalpli kitap ayracı, modellerinin çok fazla olması ile aradığınız en güzel ve sevdiğinize hediye ettiğinizde anlam katacak ürünleri bulabilirsiniz.
 7. Hediyelik Kalpli Kitap Ayracı modeleri müşteri talepleri doğrultusunda kişiye özel olarak yapılabilmesi ile bu tarz ürünlerin de talepleri artmaktadır.
 8. Birçok okursever hediyelik Kalpli  kitap ayraçları’nın koleksiyonlarını da yapmaktadır. Web sitemizden bu ürünleri ve birçok farklı modellerini bulabilirsiniz.
 9. Kalpli Metal Kitap ayracı modelleri , metal olduklarından ve boyalı olduklarından dolayı suya karşı dayanıklıdır.
 10. Kitap Ayraçları metal olduğundan uç bölümlerine okurseverlerin sevdikleri kalp figürleri yapılmaktadır.

Hediyelik Kalpli Kitap Ayracı Fiyatı

KA49—2 Kalpli Kalpli Kitap Ayracı Fiyatı—8,90 TL

KA80—Kalpli Kitap Ayracı Fiyatı—8,90 TL

Hediyelik Kalpli Kitap Ayracı Satın Al.

 • Kalpli Metal Kitap Ayracı  whatsapp tan sipariş için 0 534 730 10 75 a mesaj atarak sipariş verebilirsiniz.Kalpli Kitap Ayracı Satın Al
 • En Güzel Kalpli Kitap Ayraçları hediyelik ürün olarak da tasarımları ile talep görmektedir.Kalpli Kitap ayracı satın al mak için instagram sayfamızı ziyaret edebilir, sipariş verebilirsiniz.

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir