İçeriğe geç

Giyinme Odası

Günümüzde yaşam koşullarımızın değişimi ile ev dekorasyonlarında hayatımıza giren giyinme odaları konusunda bilgiler ve fiyatlar içermektedir.

Giyinme odası tasarımı 2 farklı tarzda günümüzde yapılmaktadır.Mağaza tarzı giyinme odası, Normal gardrob tarzında kapaksız yapılan ahşap giyinme odası

Mağaza Tarzı Giyinme Odası

Mağaza tarzı giyinme odası sistemleri günümüzde lüks konutlarda ve orta sınıf konutlarda hayat standartları olarak bizlere sunulmaktadır.

Yapılan bu konutlarda yatak odası içerisinde yapılan giyinme odası bölümleri için tasarlanmış giyinme odası raf sistemleri ve askı sistemleri de talep neticesinde farklı tasarımlar ile karşımıza çıkmaktadır.

Giyinme odasını bir mağaza gibi dizayn etmek isteyen bayanların sayısı da gittikçe artmaktadır. Yapılan bu sistemler kolaylıkla duvara uygulanabilmekte ve üzerinde istenilen raf ve askı üniteleri takılarak deoratif bir şekilde kıyafetlerinizi bulundurabilmektesiniz.

mağaza tarzı giyinme odası tasarımları
mağaza tarzı giyinme odası

Giyinme odası nı bir mağaza gibi yapmak isteyenler için yapılması gerekenler çok kolaydır. Talep etmiş oldukları giyinme odası raf ve askı sistemleri profilleri ve raf tutucular,askı tutucular talebe göre belirlenmekte olupardından sipariş verilebilmekte ve kargo ile bu ürünler tarafınıza gönderilebilmektedir.

Kargo ile gelen ürünleri aldıktan sonra, yakınınızda bulunan bir mobilya ustası veya mobilya firmasına bu ürünleri kolaylıkla duvarınıza sabitlettirebilmekte, istediğiniz renk ve desende ahşap duvar panelleri mobilyacınıza yaptırarak duvarlarınızı dekore edebilmeniz amaçlanmaktadır.

 

Sistem olarak evinizin giyinme odası ölçülerini tarafımıza göndererek de bizden tasarım desteği alabilir, taleplerinizin giyinme odasını nasıl meydana getirdiğini görebilirsiniz.

Giyinme odası duvar raf sistemleri olarak kullanılan bu sistemlerin ön bölümlerine depolama amaçlı keson ve küçük  çekmeceli dolaplar konularak içlerine iç çamaşırı, çorap vs,, ürünlerinizi koyarak muhafaza edilebilmektedir.

 

 

Giyinme odası için tasarlanmış orta standlar

Giyinme odası için tasarlanmış olan orta standlar ise istenildiğinde duvar önlerinde istenildiğinde ise giyinme odası içerisinde orta bölümlerde kullanılabilmektedir. Bu standlar tekerlekli ve sabit ayaklı olarak yapılabilmektedirler. Giyinme odası için tasarlanmış orta standlar kıyafetlerinizin elbiselerinizin düzenli muhafaza edilmesini sağlayan depolama amaçlıda kullanılabilen standlardır.

giyinme odası elbise askı standı
Elbise Askı Standı

Bu standlar ile kışlıklarınızı yaz sezonlarında tamamı ile bu stand üzerine asabilir ve evinizde istediğiniz herhangi bir bölümde muhafaza edebilirsiniz, Kış dönemine girdiğinizde ise bu standlardaki kışlık kıyafetlerinizi tekrar giyinme odasına getirerek askı sistemleri üzereine asabilir, yaz sezonu kıyafetlerinizi ise bu orta standlar üzerine koyarak muhafaza edebilirsiniz.

Elbise askı standları tekerlekli olarak sıkça talep edilmektedir. Kıyafetlerinizin, elbiselerinizin biryerden biryere taşınmasında da kolaylık sağlamaktadır.

Elbise askı standı ayrıca yükseklik ayarı yapılabilen stand modelidir. Abiye elbise, mont, kaban gibi kıyafet ve elbiselerinizinde düzgün bir şekilde korunmasını sağlamaktadır.

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir