İçeriğe geç

Giyinme Odası Tasarımları

Evlerde giyinme odalarında aradığımızı her an bulabilmek için açık sistemler talep neticesinde gelişmiş, ve bu ürünler ile ilgili farklı duvar sistemleri tasarımları oluşmuştur.

açık giyinme odası tasarımları

Giyinme odası dekorasyonunda duvar kaplama, giyinme odası profilleri ve duvar panelleri, duvar kağıtları kullanılarak kıyafetlerinizden kurulu bir mağaza gibi yapmak mümkün.

mağaza tipi giyinme odası

Alınan ölçü neticesinde istenilen raf sistemi ve askı sistemi giyinme odası aydınlatma sistemleri ile uygulanmaktadır.

giyinme odası tasarımları

Giyinme odası aksesuarları olarak da ayakkabılık, kravatlık, kemerlik, çantalık gibi aksesuarlar unutulmayıp bu ürünlerinde bir arada ufak odalarda şık şekilde uygulanabileceği görülmektedir.

metal askılıklı giyinme odası tasarımları

Giyinme odası dolap modelleri mekanın genişliğini kullanarak sürgülü sistem kullanılarak aluminyum ve camlı ön kapaklıda yapılabilmektedir.

3 Yorum

  1. […] Giyinme odası tasarımları istenildiği gibi bu arka aluminyum raylara rafların, askıların ve çekmecelerin takılması ile gerçekleştirilmektedir. Giyinme odası dolap fiyatları bu tarz tasarımlarda yerin odanın ölçülerine göre değişmektedir. […]

  2. […] Yeni yapılan bu binalardaki evlerde satın alınmadan önce muhtemelen inşai firma tarafından bu giyinme odası tasarımları  binadaki tüm evlerde standart olarak […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir