İçeriğe geç

Giyinme Odası Modellerinde Raf Taşıyıcılar

Giyinme odası sistemlerinden açık giyinme odalarında kullanılan raf taşıyıcılar üzerine genel bilgiler içermektedir. FRT120–Raf Taşıyıcı-Krom Kaplama–13,00 TL

Giyinme odası için tasarlanmış olan raf taşıyıcılar üzerine 18mm, 30 mm kalınlığında ahşap raflar konularak üzerine kıyafetleriniz konulabilmektedir.

Ahşap raflar raf taşıyıcı üzerine vidalanmaktadır.

Raf taşıyıcılar krom kaplamalı olarak yapılmakta olup 32 cm uzunluğundadır.

Giyinme odası sistemleri raf taşıyıcıları, duvara uygulanan giyinme odası profilleri üzerindeki kanallara takılmaktadır.

Raf taşıyıcılar, giyinme odası profilleri üzerinde istenilen şekilde yukarı aşağı hareket edebilmeleri ile sıkça talep edilmektedir.

Giyinme odası profilleri uygulanmış bir giyinme odasında istenildiğinde bir bölümden raflar diğer bölüme kolaylıkla taşınabilmekte ve farklı tasarımlar isteğe göre ev kullanıcıları tarafından yapılabilmektedir.

Standart ahşap dolap şeklinde olan giyinme odalarında bir rafın yerini değiştirmek ve elbise askılarının yerini değiştirmek istediğinizde bunu yapamamaktasınız, oysaki bu sistemde isteildiği gibi kendiniz giyinme odasının tasarımını yapabilirsiniz.

 

Giyinme odası dekorasyonları raf taşıyıcıları
raf taşıyıcı

Giyinme odası raf taşıyıcıları üzerine genellikle 35cm eninde raflar konulmakta olup giyinme odası profilleri arası ise 60 cm olarak yapılmaktadır. Raf ölçüleri 35 cm x60 cm olarak kesilmekte dir.

 

Giyinme Odası Raf Taşıyıcıları Fiyatları

FRT120–Raf Taşıyıcı——Krom Kaplama–13,00 TL

FRT120–Raf Taşıyıcı—–Siyah Boyalı Olarak–12,00 TL

 

Giyinme Odası Sistemleri

Giyinme odası sistemleri olarak kullanılmakta olan aluminyum tek kanallı ve çift kanallı giyinme odası profilleri ile yapılan tasarımlarda kullanılan ürünler sizler tarafından alınarak da çevrenizde bulunan mobilya firmalarına uygun fiyatlar ile yaptırılabilmektedir.

Üretilen giyinme odası sistemleri, evlerinize uygulandığında dekoratif şık görünümlü giyinme odaları ortaya çıkacaktır. Bu sistem ile yapılan giyinme odası tasarımlarında duvarlarınızı istediğiniz dekoratif ahşap panel renkleri ile kaplayabilir ve şık görseller oluşturabilirsiniz.

giyinme odası raf taşıyıcıları modelleri
giyinme odası raf taşıyıcıları

Giyinme Odası Kullanımı

Giyinme odası kullanımında açık giyinme odası sistemlerinde rafların kolaylıkla istenilen yere takılabilmesi, bir bölümden alınarak diğer bölüme konulabilmeleri ile oldukça giyinme odası kullanımı kolaydır.

giyinme odaları ve dekorasyonu
giyinme odası tasarımları ve raf taşıyıcıları

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir