İçeriğe geç

Etek Askısı

Etek askısı kayın ağacından üretilmiş olup Alt grup ürünler olan Pantolon ve Etek Askısı olarak tasarlanmıştır.Kodu: WH17—Etek Askısı—3,4 TL  Fiyatlar ile

kadın pantolon etek askısı
kadın pantolon askısı

Kadın Pantolon Etek Askıları kayın ağacından yapılmıştır.Kayın Ağacı sert ve dayanıklı ağaç cinslerinden bir ahşap ürünüdür. Bu sayede ahşap pantolon askısı,etek askısı darbelere ve aşırı kuvvet karşısında mukavemetini koruyan ürünlerdir.

Etek askısı kolaylıkla kırılmaz uzun ömürlüdür.

bayan pantolon askısı özellikleri
bayan pantolon askısı

Ahşap Bayan Pantolon askısı üzerindeki tüm metal aksamlar nikel kaplamalıdır. Etek Askisi ürünlerinizi uzun süre paslanmadan kullanabilirsiniz.

etek gardrop askısı modelleri
etek gardrop askısı

Tüm ürünlerimiz,elbise askıları,pantolon askıları,etek askıları,gömlek askıları…. Dünya çapında onay almış firmaların ürünleri kullanılarak boyama işlemi yapılmaktadır. Boya maddeleri içerisinde insan sağlığına zarar verebilecek hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır. Tüm Ahşap Elbise Askıları ürünlerimiz boyama işlemi yapılıp kurutulduktan boya  sonrası oluşan gaz çıkış işlemi yani beklemeye alınmaktadır.

Etek askısı üzerinde ve tüm askı ürünlerimizde boya kokusunun tamamı ile ortadan kalkması ve kalite kontrol süreçleri sonrasında ürünler siz değerli müşterilerimize sunum aşamasına gelmektedir.

ahşap pantolon askisi
pantolon askisi

 

Ahşap Elbise Askılarından, Pantolon Etek Askısı sadece  alt grup ürünleri saklamak için tasarlanmıştır. Etek askısı üzerindeki kuvvetli mandalları ve gövdesi 20 kg ye kadar kıyafetlerinizi sorunsuz bir şekilde taşıyabilecektir.Uzun süre kullanımda bile gücünü kaybetmeyen mandalları sayesinde ürünlerinizin mandallardan kayıp düşme ihtimali bulunmamaktadır.

Etek Askısı Satın Al mak için www.5kampanya.com adresimizi ziyaret edebilir, Birbirinden güzel modeller içerisinden seçiminizi yapabilirsiniz.

ahşap etek askısı satın al
etek askısı satın al

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir