İçeriğe geç

Dekoratif Anahtar Askılığı Modelleri

Ev Dekorasyonlarında kapı önlerinde kullanılan Anahtar Askılığı Modellerine  buradan ulaşabilirsiniz. –19,90 TL DEN BAŞLAYAN FİYATLAR İLE

Hediyelik Dekoratif Ev Dekorasyonu Anahtar Askısı Modelleri :

Ev dekorasyonu anahtar askılığı metal malzemeden yapılmış olup 1,5 mm kalınlığındadır.

Ev Anahtar Askısı Modelleri anahtar asılan 6 adet ince uç bölümler U şeklinde bükümlü yapılmış olup bu bölümlere anahtarlar kolaylıkla asılabilmektedir.

Dekoratif Ev için Duvar Anahtarlığı Modelleri tekstüre metalik siyah toz fırın boyalı olarak yapılmaktadır.

isteğe göre özel renk seçenekleri de mevcuttur.

Ev Anahtarlık Askısı Modelleri evlerinizde kapı girişlerinde antrede duvara asılan, dekoratifgörüntüleri ile de talep görmekte olup ev görmelerinde hediyelik ürün olarak talep edilip sevdiklerinize hediye edebileceğiniz son derece şık tasarımlı ürünlerdir.

Dekoratif Ev Anahtar Askılığı modelleri ev görme hediyesi olarak veya yeni evlenen arkadaşlarınıza yakınlarınıza da uygun fiyatları ve dekoratif görünümü ile hediyeedebileceğiniz ürünlerdendir.

Dekoratif Ev dekorasyonu Figürlü Anahtar askısı modelleri, Evlerinizde ve ofislerinizde kaybedebileceğiniz veya unutabileceğiniz her ürünü asabileceğiniz Dekoratif Anahtar Askılıkları ürünleridir.

Dekoratif Ev Anahtar Askılığı modelleri baloncuklu naylon ve koli içerisinde Tüm Türkiye nin her noktasına kargolanmaktadır.

Talebe göre özel tasarım figürler ile Ev Dekorasyonlarında kullanılan işlevsel Dekoratif Anahtar Askılığı modelleri tasarlanmakta olup kişiye özel olarak da Dekoratif Duvar Anahtar Askılığı yapılabilmektedir.

Kişiye özel Dekoratif Anahtar askılığı modelleri , isimli, resimli, kalpli gibi birçok farklı şekilde müşteri talebine göre yapılabilmektedir.

Evlerinizin ve iş yerinizin duvarına şıklık ve dekoratif bir görüntü katacak olan anahtar askısı, anahtar v.b. ürünleride asmanıza yardımcı olacaktır.

Dekoratif Anahtar Askılığı Modelleri oto yıkama firmaları ve otopark işletmeleri tarafından sıkça talep edilmekte olup araç anahtarlarının üzerine asıldığı ve anahtarların düzenli olarak saklandığı Dekoratif Anahtar Askılığı ürünlerindendir.

Dekoratif Anahtar Askılığı Modelleri üzerindeki boya özel tekstüre (pütürlü) metal boyası olup suya, rutubete, neme karşı paslanmaz özelliği olan ürün olup, dayanıklıdır.

Dekoratif Anahtar Askılığı Modellerinin birçok farklı figür, şekil ve yazı üzerlerine yazılabilmektedir.

Dekoratif Ev Anahtar Askısı Modelleri Fiyatları:

Dekoratif Anahtar Askısı Modelleri————19,90 TL den Başlayan Fiyatlar İle

Dekoratif Anahtar Askılığı Modelleri Satın Al

ONLİNE SİPARİŞ

www.5kampanya.com

Sipariş verebilirsiniz

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir