İçeriğe geç

Cansız Manken Fiyat BVM20

Mağaza dekorasyonu nda mağaza içerisinde ve mağaza vitrinlerinde ürün teşhirinde kullanmış olduğumuz cansız mankenler ve cansız manken fiyat bilgilerini içermektedir…

Mağaza Mankenleri plastik ve polyester olmak üzere 2 farklı tipi mevcuttur. Plastik olan ürünler ucuz fakat görsel olarak etkileyici durmayan ürünlerdir. Polyester olan bayan vitrin mankenleri ise bakıldığında birebir yansıtan ürünlerdir.

Bu ürünler üzerinde sergileyeceğiniz şık elbiseleri ve aksesuar ları daha da ön plana çıkaracaklardır. Mağaza vitrin mankenleri nde makyajlı ve saçlı olan modeller de mevcuttur.

 

cansız manken fiyat BVM20

Vitrin Mankeni Fiyatları

Kod :   BVM20

Akrilik Parlak————————-360 tl

Selülozik Soft  Mat—————–360 tl

Selülozik Soft Ten Rengi ——–360 tl

Ürünler balonlu naylon ile tek tek özel olarak sarılmakta ardından koli içerisine konulmaktadır.

Elbise mankeni  Koli ölçüsü 40cm x 40cm x120cm dir.

Elbise Mankenleri  yüz ve saç bölgesi makyajlı olarak yapılmaktadır. Makyaj çalışması Özel olarak Makyaj ressamı tarafından yapılmaktadır. Vitrin mankenleri için yüz bölümündeki makyaj çok önemlidir.

Mağaza mankenleri uzunluğu 180cm -185cm

Mağaza dekorasyonunda kullanılan vitrin mankenleri nde en çok alınan şikayet el uyum şikayetidir. El uyumunda kalıptan çıkan el ile manken kolunun yapımında ilk önce el kalıptan çıktıktan sonra tiner ile silme işlemi yapılmaktadır. Daha sonra vernikleme işlemi yapılmaktadır. Vernikleme işleminden sonra el in bilek ile uyumu yani bilek sıfırlaması yapılmaktadır. Vitrin Mankenleri nde bu çok önemlidir. Alacağınız vitrin mankeni nin bileğinin eli ile uyumunu kontrol  edilniz.  Bu uyum manken geçme yüzeyleri olan kol bel ve ayak geçmeleri içinde geçerlidir.

Tüm Bayan Vitrin Mankenleri  Modellerimize Buraya Tıklayarak Ulaşabilir, Satın Alabilirsiniz..Size Özel Fiyatlar İle…

mağaza vitrin mankeni 2

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir