İçeriğe geç

Bisiklet Kitap Tutucu Modelleri

Evlerinizde dekoratif obje olarak da kullanabileceğiniz Kitap Tutucu Modelleri ve Bisiklet Kitap Tutucu Modellerini ve Fiyatlarını içermektedir.

Kitap tutucular evlerinizde ve ofislerinizde düz raf üzerlerinde kitaplarınızın düzenli bir şekilde dikine durmasını sağlamakta, ayrıca dekoratif obje olarak da raf üstlerinde şık görüntüler oluşturmaktadır. Bu kitap tutucu modellerinden sıkça tercih edilen ve herkezin kullanmayı oldukça sevdiği bisiklet figürlü kitap tutucu modelleri birçok farklı rengi ile kitaplığımızı, raflarımızı, tv ünite üzerinde ve masaüstü olarak kullanımları ile gözdoldurmaktadır.

Kitap tutucu modelleri olan bisiklet kitap tutucular, tasarım olarak da talepler neticesinde birçok farklı tasarım ile karşımıza çıkmaktadır. Bunlar vintage bisiklet kitap tutucu,kırmızı bay bisiklet kitap tutucu ve mint bayan bisiklet kitap tutucu modelleridir. Vintage bisiklet kitap tutucu siyah renkli olarak yüzeyi boyanmaktadır.

Kitap tutucu modelleri 1,5 mm metal sac malzemeden yapılmıştır.

Vintage Bisiklet Kitap Tutucu Modelleri:

 1. Vintage Bisiklet Kitap tutucu modelleri metal malzemeden yapılmıştır.
 2. Kitap Tutucu üzerinde metalik siyah boya mevcuttur.
 3. Bisiklet Kitap tutucu dekoratif gözükmesi için üzerilerine farklı figür ve nesne şekilleri yapılarak şık durması dekoratif olması sağlanmıştır.
 4. Bu Kitap tutucu modeli tasarımıda  bisiklet figürü yapılmıştır.
 5. Yapılan Bisiklet kitap tutucu modelinde vintage bisiklet çalışması yapılmış olup, ön bisiklet tekeri büyük, arka bisiklet tekeri ise küçük yapılarak vintage özelliği vurgulanmış  ve eşsiz dekoratif bir kitap tutucu modeli ortaya çıkmıştır
 6. Vintage Kitap Tutucu Modelleri 1,5 mm sac malzemeden yapılmış olup ürün L büküm yapılarak kitap tutacağı haline getirilmiştir.
 7. Vintage kitap tutucu modelleri hediyelik ürünler olarak da sevdiklerinize, doğum günü, sevgililer günü, gibi özel günlerde verebileceğiniz eşsiz dekoratif ve anlamlı ürünlerdir.
Vintage bisiklet kitap tutucu
Vintage bisiklet kitap tutucu modelleri

Bisiklet Kitap Tutucu Fiyatları

 • KT16–Vintage Bisiklet Kitap Tutucu— 29,90 TL/ set (sağ+ sol tutucu)

Kırmızı Bisiklet Kitap Tutucu Modelleri

 1. Kırmızı Bisiklet Kitap Tutucu Modelleri metal malzemeden yapılmıştır.
 2. Bu tasarımda bisiklet kitap tutucu modeli üzerinde metalik kırmızı boya mevcuttur.
 3. Kırmızı bisiklet kitap tutucu modeli çocuk odalarında, genç odalarında ve salonlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz dekoratif ürünlerdir.
 4. birçok kişi kırmızı bisiklet kitap tutucu modellerini ofislerinde dosyaların düzenli durması için de kullanmaktadırlar.
 5. Masaüstü kitap tutucu ve dosya tutucu olarak da kırmızı bisiklet kitap tutucu modelleri kullanılmaktadır.
 6. Kırmızı Bisiklet Kitap Tutucu Modeli fiyatının uygun olması ile de birçok kişi tarafından sevdiklerine verilebilecek özel günler için hediye olarak da seçilmektedir.
 7. Kitap tutucu modelleri dekoratif gözükmesi için üzerilerine farklı figür ve nesne şekilleri yapılarak şık durması dekoratif olması sağlanmıştır.
 8. Bu tasarımda kırmızı bisiklet figürü yapılmıştır
 9. Kitap tutucu modelleri 1,5 mm sac malzemeden yapılmış olup ürün L büküm yapılarak kitap tutacağı haline getirilmiştir.
kırmızı bisiklet kitap tutucu modelleri ve fiyatları
kırmızı bisiklet kitap tutucu modelleri

Kırmızı Bisiklet Kitap Tutucu Fiyatları

 • KT17–Kırmızı Bisiklet Kitap Tutucu— 29,90 TL/ set (sağ+ sol tutucu)

 

Mint Rengi Bayan Bisikleti Kitap Tutucu Modelleri:

 1. Mint Rengi Bayan Bisiklet Kitap Tutucu Modelleri metal malzemeden yapılmıştır.
 2. Metal Bayan Bisiklet Kitap Tutucu Modelleri üzerinde metalik boya mevcuttur.
 3. Kitap tutucular dekoratif gözükmesi için üzerilerine farklı figür ve nesne şekilleri yapılarak şık durması dekoratif olması sağlanmıştır.
 4. Bu kitap tutucu modeli tasarımında bisiklet figürü yapılmıştır.
 5. Kitap tutucu modelleri 1,5 mm sac malzemeden yapılmış olup ürün L büküm yapılarak kitap tutacağı haline getirilmiştir.
kitap tutucu modelleri
bisiklet kitap tutucu modelleri

Mint Rengi Bisiklet Kitap Tutucu Fiyatları

 • KT02–Mint Bisiklet Kitap Tutucu— 29,90 TL/ set (sağ+ sol tutucu)

Kitap Tutucu Modelleri Satın Al.

 • Dekoratif Metal kitap tutucu modelleri ile ilgili info@5tasarim.com a mail atabilir ve bilgi alabilirsiniz. Dekoratif Metal Kitap tutucu modelleri burada
 • Kitap tutucu modelleri, hediyelik ürün olarak da tasarımları ile talep görmektedir. Dekoratif Farklı Kitap tutacağı modelleri için instagram sayfamızı ziyaret edebilir,
 • Bisiklet Figürlü Kitap Tutucu  whatsapp tan sipariş vererek almak için 0 534 730 10 75 a mesaj atarak sipariş verebilirsiniz. Kitap tutucu modelleri satın al

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir