İçeriğe geç

Beyaz Ahşap Elbise Askısı

Birbirinden güzel Elbise Askısı modellerimizi burada bulabilir,Dilediğiniz ürünü satış sitemizden sipariş edebilirsiniz..

Beyaz Ahşap Elbise Askıları, kayın ağacından yapılmıştır.Kayın Ağacı sert ve dayanıklı ağaç cinslerinden bir ahşap ürünüdür. Bu sayede Gardroblarınızda ahşap elbise askısı, penye askısı, gecekıyafetleri askısı olarak kullanılmakta ve  darbelere ve aşırı kuvvet karşısında mukavemetini koruyan ürünlerdir.

beyaz kıyafet askıları
kıyafet askıları

Elbise Askısı üzerinde bulunan omuz bölümündeki çentikli bölüm, çapaksız çentik olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu çentik elbise askısı üzerinden ince askılı elbiseleriniz ve ipli olan eteklerinizi asabileceğiniz bir bölümdür.

ahşap beyaz elbise askısı fiyatları
ahşap elbise askısı fiyatları

Ahşap Elbise Askısı Alt Bölümünde Bulunan Kaydırmaz Tırtıklı Bar sayesinde Pantolonlarınızı da Asabildiğiniz gibi Ürünlerinizi Takım Olarak da Saklamanızı Sağlar.

Elbise Askısı Fiyatları
Elbise Askısı Fiyat

Elbise Askısı Fiyatları

Beyaz Elbise Askısı—WH36—-Elbise Askısı—21,50 TL/Paket    (1 paket içerisinde 5 adet elbise askısı bulunmaktadır)

 

Elbise Askısı Satın almak için www.5kampanya.com adresimizi ziyaret ederek online olarak askı siparişinizi verebilirsiniz.

 

Mağaza Elbise Askısı almak ve yaptırmak isteyen müşterilerimiz ise info@5tasarim.com mail adresi ile bizlere ulaşabilir, taleplerini bildirerek geri dönüş talep edebilir.

elbise dolabı askısı modelleri
elbise dolabı askısı

 

 

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir