İçeriğe geç

Ahşap Raf Sabitleyici

Ahşap raf sabitleyiciler giyinme odası rafları, ayakkabılık rafları ve dekoratif salon rafları için tasarlanmıştır. ED200–Raf Sabitleyici–100cm—32,90 TL

Raf Duvar Askı Aparatları

Duvar rafları nın uygulandığı ev dekorasyonlarında kullanılan bu metal raf sabitleyici ürünler kolaylıkla duvara sabitlenmekte ve arasına 30mm kalınlığında ahşap raflar yaptırılarak konulmakta ve vidalanmaktadır.

dekoratif duvar raf sabitleyicileri
ev dekorasyonu duvar raf sabitleyicileri

Raf Duvar askı aparatları  ile salonlarınızda duvarlarda dekoratif raflar yapılabilmekte, üzerilerine resim çerçeveleri, dekoratif biblolar konularak evinizi güzelleştirebilirsiniz.

ahşap arfların duvara sabitleyicisi
raf duvar askı aparatları

Bu tarz raf sistemleri ile evlerinizde kolaylıkla kitaplık yapılabilmektedir. yapılan bu ahşap düz raflı kitaplıklar üzerinde ise kitap tutucu  yardımı ile kitaplarınızı düzenli bir şekilde konumlandırabilir, ayrıca dekoratif bir görüntü sağlıyabilirsiniz.

Duvar Raf Sabitleyici

Duvar raf sabitleyiciler ile giyinme odalarında, duvarlarınızda istediğiniz herhangi bir bölüme ekstra ahşap raf eklebilmektedir.

duvar ahşap raf sabitleyici
duvar raf sabitleyici

Duvar raf sabitleyiciler ile yapılan açık giyinme odası sistemlerindeki düzenlemeler ile duvarlarınızda sabit raflar yapılabilmekte ve bu rafların üzerinde ayakkabılarınız, elbiseleriniz, düzenli olarak durabilmektedir.

duvar raf sabitleyici uygulaması ilk önce duvara bu parça zemine paralel olacak şekilde tutularak duvara vidalama deliklerinin bulunduğu noktalar işaretlenmelidir.

burada markalama dediğimiz vidalama deliklerinin yerleri önemlidir. Delim işini yapmadan önce markalamada su terazisi kullanılması veya yerden yükseklik ölçüleri alınarak markalamak gereklidir.

İşaretlenen noktalardan matkap vasıtası ile duvara delikler delinmelidir.

Duvara açılmış olan deliklere plastik dübeller geçirilmelidir. (Sağlam bir raf için Duvar alçıpan ise alçıpan dübeli, tuğla ise tuğla boşluk dübeli, kullanılmalıdır.)

plastik dübeller duvara geçirildikten sonra raf sabitleyici merkezlenip vida yardımı ile duvara sabitleme yapılmaktadır.

Metal raf sabitleyicisi, duvara sabitlendikten sonra yaptırmış olduğunuz 30 mm kalınlığındaki ahşap dekoratif raflar bu parçada bulunan u bölüme geçmekte ve alt bölümde bulunan vidalama deliklerinden ahşap rafın metal raf sabitleyicisine vidalanması yapılmalıdır.

vidalama işlemleri yapıldıktan sonra dilediğiniz gibi ahşap dekoratif raflarınızı kullanabilirsiniz.

giyinme odaları ahşap raf
giyinme odası ayakkabı rafları

Duvar Raf Sabitleyici Fiyatları

Ev dekorasyonlarında kullanılan duvar ahşap raf sabitleyici fiyatlarını içerir.

ED200–Raf Sabitleyici–100cm—-Beyaz Boyalı Olarak—32,90 TL

ED200–Raf Sabitleyici–60cm—-Beyaz Boyalı Olarak—25,90 TL

size özel ölçü ve farklı tasarım ürünler de yapılabilmektedir.

Duvar Raf Sabitleyiciler, Türkiyenin her noktasına kargo veya ambar ile gönderilebilmektedir.

Raf Sabitleyici Satın Al

  • Ahşap raf tutucu modelleri ile ilgili info@5tasarim.com a mail atabilir ve bilgi alabilirsiniz. Raf Sabitleyici modelleri burada
  • Duvar Ahşap Raf Sabitleyici  whatsapp tan sipariş vererek almak için 0 534 730 10 75 a mesaj atarak sipariş verebilirsiniz. Raf Sabitleyici satın al

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir