Ahşap Elbise Askısı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evlerimizde ve mağazalarda  elbiselerimiz için kullanmış olduğumuz ahşap elbise askısı seçiminde dikkat edilmesi gerekenler üzerine bilgiler içerir…

Ahşap Elbise askıları seçiminde birçok dikkat etmemiz gereken unsur bulunmaktadır. Ev için veya mağazanız için alacağınız bu ahşap elbise askıları, kullanılan ahşabın cinsi, üzerindeki lake cila ve kaplama, askı metalinin tel kanca kalınlığı, ve mandal özellikleri gibi…

 

ELBİSE ASKISI ÖZELLİKLERİ

  • %100 KAYIN AĞACI

Ahşap Elbise Askıları, KAYIN AĞACI SERT VE DAYANIKLI GRUP AĞAÇ CİNSİNDENDİR. BU SEYEDE ZOR DARBELERE VE AŞIRI KUVVETLERE MUKAVEMETİ ÇOK FAZLADIR. KOLAYCA KIRILMAZ, UZUN ÖMÜRLÜDÜR.

ahşap elbise askı ağacı özellikleri

ahşap askı ağacı özellikleri

  • SADECE %8 NEM
ahşap askı nem oranı

ahşap askı nem oranı

Ahşap Elbise Askısı, %6 NEME İNDİRDİĞİMİZ KERESTLERİMİZ İLE KONTROLLÜ BİR ŞEKİLDE ÜRETİM YAPILIP EN FAZLA %8 NEMLERDE ÜRÜNLERİMİZ HAZIRLANMAKTADIR. BU SAYEDE SICAK SOĞUK DEĞİŞİMLERDEN, KLİMALI ORTAMLARDAN, DİREK ISIYA MARUZ KALMAKTAN ÖTÜRÜ OLUŞABİLECEK ÇATLAMA VE DÖNME DİYE TABİR EDİLEN HASARLARDAN KORUMUŞ OLURUZ.

 

  • İSO 9001 BELGELİ YERLİ ÜRETİM

 

simge dekor elbise askısı

simge dekor elbise askısı

ÜRÜNLERİMİZ TAMAMEN YERLİ ÜRETİM OLUP AVRUPADAKİ EN MODERN TESİSTE, TÜM NORMLARI KARŞIYACAK ŞEKİLDE ÜRETİM YAPILMAKTADIR.

 

  • Elbise Askısı ÜRETİM AŞAMASINDA KULLANILAN TÜM MALZEMELER GEREKLİ DENETLEMERİ YAPILAN FİRMALARDAN İNSAN SAĞLIĞINA VE ÇEVREYE ZARAR VERMEYECEK MADDELER KULLANILARAK ÜRETİLMİŞTİR.
insan sağlığına uygun elbise askıları

insan sağlığına uygun elbise askıları

 

5kampanya

 

  • 3,4 MM KANCA ÇAPI

3,4 MM KALINLIKTA KANCA YAKLAŞIK OLARAK 25 KG TAŞIMA KAPASİTESİNE SAHİPTİR. BU SAYEDE ASKILARIMIZA ÜRÜN AYIRT ETMEDEN ASABİLİRSİNİZ. KIYAFETLERİNİZİ DOLABINIZDA AYLARCA  SORUNSUZ TAŞIYABİLECEKTİR.

elbise askısı kanca taşıma kapasitesi

elbise askısı kanca taşıma kapasitesi

  • KANCA KENDİ ETRAFINDA DÖNEBİLİR AMA ASLA ÇIKMAZ
elbise askısı kancası

elbise askısı kancası

KANCALAR PRESLEME SİSTEMİ İLE MONTAJ EDİLDİĞİ KANCALARIN ASKIDAN AYRILMASI MÜMKÜN OLMAYACAK KADAR ZORDUR. ÜRETİM AŞAMASINDA SERT AĞAÇ TERCİH EDİLDİĞİ İÇİNDE PRESLEME SİSTEMİ İLE TAKILAN KANCA SORUNSUZ VE UZUN YILLAR KULLANILSA BİLE SORUN YAŞANMAMAKTADIR.

elbise askısı çentiği

elbise askısı çentiği

  • ÇAPAKSIZ ÇENTİK

YÜKSEK KALİTEDE ÜRETİLEN BIÇAKLAR VE GELİŞTİRİLMİŞ ÜRETİM HATTI İLE GÖZLE GÖRÜNMEYEN ÇAPAKLAR İÇİN BİLE BİZİM İÇİN SORUN OLMAKTAN KALKMIŞTIR.  AÇILAN ÇENTİK KANALLARI ELBİLSELERİNİZİN EN UFAK HASAR GÖRMESİNE İZİN VERMEZ.

elbise askısı metal kaplaması

elbise askısı metal kaplaması

  • NİKEL KAPLAMALI METAL AKSAM

TÜM METAL AKSAMLAR NİKEL KAPLAMA İLE PASLANMAYA KARŞI DİRENÇLİ HALE GEİTRİLMİŞTİR. ÜRÜNLERİNİZİ UZUN SÜRE PASLANMADAN KULLANABİLİRSİNİZ. PENTAKLOROFENOL  C6HCl50 İÇERMEYEN NİKEL KAPLAMA SİSTEMİMİZ SAYESİNDE ÜRÜNLERİNİZİ GÜVENLE KULLANABİLİRSİNİZ.

insan sağlığına uygun elbise askıları

  • KOKU YAPMAYAN, RENK VERMEYEN VERNİKLER.

TÜM ÜRÜNLERİMİZ DÜNYA ÇAPINDA ONAY ALMIŞ FİRMALARIN ÜRÜNLERİ KULLANILARAK BOYAMA İŞLEMİ YAPILMAKTADIR. İÇLERİNDE İNSAN SAĞLIĞINA ZARAR VEREBİLECEK HİÇ BİR KİMYASAL BULUNMAMAKTADIR. TÜM AHŞAP MALZEMELER BOYAMA İŞLEMİ YAPILIP KURUDUKTAN SONRA BİR SÜRE DAHA GAZ ÇIKIŞINA DEVAM ETMEKTEDİR. BU SÜREÇ KULLANILAN BOYANIN KALİTESİNE GÖRE  DEĞİŞİK SÜREÇLER GÖSTERMEKTEDİR. ÜRÜNLERİMİZDE KULLANILAN YÜKSEK KALİTELİ BOYALAR SAYESİNDE ÜRÜNLERİMİZ PAKETLENMEDEN BU GAZ ÇIKIŞI SONLANMIŞ OLUP DOLABINIZDA KÖTÜ KOKULARA YER VERMESİNİ ENGELLEMEKTEYİZ.

 

elbise askısı tırtıklı ahşap bar

elbise askısı tırtıklı ahşap bar

  • KAYDIRMAZ TIRTIKLI BAR

ÜRÜNLERİMİZDE KULLANILAN BARLAR KAYDIRMAZ TIRTIKLI YÜZEYE SAHİPTİR.  BU SAYEDE BARA ASILAN KIYAFETLER DAHA FAZLA TUTUNMA GÖSTERMEKTEDİR.

5kampanya

 

 

5Tasarim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir