İçeriğe geç

Ahşap Elbise Askıları

Ahşap Elbise Askısı modelleri ve özellikleri üzerine genel bilgiler ve fiyatlarını içermektedir… Birbirinden güzel elbise askılarını burada bulabilirsiniz…

Ahşap askı seçerken nelere dikkat edilmeli.

Ahşap aksı günümüzde kullanım özelliğinin yanında mağazacılıkta görselliği de etkisi altına almıştır.Ahşap askı doğal görünümüyle ve sıcaklığı ile çok farklıdır.Bugün ahşap elbise askılarında yüzlerce model ve renk skalası sunmaktadır.Markalara ve ev kullanıcısı kişilere özel tasarım elbise askıları satışını yapmaktayız.

Başlangıçta ahşap askı mağaza konseptine uygun seçilse de ürünün içinde kullanım fonksiyonunu da yerine getirmesidir.Bunun için önce ürünün bozmadan aylarca taşıyacak model ve uygun ölçülerde seçim yapılması.Ahşap askıda yüzey çalışmaları ürüne zarar verecek çatlaklar ve pürüzlü yüzeylerden oluşmamalı. Üzerine atılan vernik ve boyanın mağazada koku vermemesine dikkat edilmelidir.

Elbise Askı Modellerimize www.5kampanya.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Ahşap askıda kullanılan kancaların sağa ve sola dönme özelliği olması gerekir.Tek taraflı dönen kancalarda zamanla yuvasından çıkıp düşebilir.Altlarda etek ve pantolon asmak için ilave edilen mandalların ahşaba giren her iki uç kısmı tel başlarında vida dişi gibi kanalların açılmış olması gerekir.

bayan etek elbise askıları modelleri
bayan etek elbise askıları

Pantolon ve etekler aşağıya doğru yük verdiklerinden mandalları tutan telin askıya girdikleri delikten çıkmamasını sağlar.Pantolon ve etek gibi ürünlerin değişik kumaşlarda yapılıp ağırlığı ve kumaşı ince nazikliği ile ilgili maddeler çalışılmaktadır.Normal standartların üzerinden değişiklik varsa bunu bizler ile paylaşıp mandalların içindeki yayların yumuşak veya sert olmasını ve de ürüne göre hazırlanması sağlanabilir.

 

Mandal uçlarında kullanılan plastik ve silikon içeren malzemeler kullanılmasını seçmektedir.Kalın ve kaba kumaşlarda pvc türü plastik uçlar kullanılması gerekir.İnce ve nazik kumaşlardan üretilen giysilerin ise silikon içerikli malzemelerin mandal uçlarında kullanılması ve seçimi doğrudur.

Askı üzerinde markalamalarda ise baskı (boya)-lazer-metalplaket uygulanmaktadır.Eğer ürünler çok sık şekilde asılıyorsa metalplaket ürüne zarar verebilir.Diğer çalışmaların herhangi bir zararı olmaz.Ürün sevk edilmesinde alıcının, yurt içi veya yurt dışına gidecekse belirtmesi gerekir.Ahşap askıların gideceği yol uzunluğu bildirilirse paketleme ona göre yapılacaktır. Ve nakliye sırasında ürüne zarar gelmez.

Ahşap askı kullanım kılavuzu

Ahşap elbise askıları sadece modellerine göre bluz,pantolon,mont gibi giyim ürünlerinin asılması amaçlı üretilmiştir.

Ahşap Gardrob Askıları, Yukarıda belirtilenler dışında üzerlerine asılacak herhangi başka şeylerden doğacak hasarlar garanti kapsamında değildir.

Portmanto Elbise Askıları Suya dayanıklı değildir.

Dekoratif Elbise Askıları Suyla temasında zarar görebilir.

Ahşap Elbise Askısı, sert zeminlere darbeli teması halinde zarar görebilir.

Elbise Askisi, Malzemesinden dolayı yangına dayanıklı değildir.İlk yanacak malzemeler arasındadır.Ahşap askılar kuru bez ile tozu alınarak temizlenmelidir.

Elbise Askısı Modelleri Islak bezle silinmemelidir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir