İçeriğe geç

A5 Pleksi Fiyat Etiketliği KML753

A5 Pleksi Orta stand ve raf üstleri için kullanılan pleksi etiketliktir. Metal Etiket tutuculara takılmaktadır. KML753–A5 Pleksi Fiyat Etiketliği—10,00 TL

Mağaza dekorasyonlarında A5 Pleksi fiyat etiketleri çok önemlidir. Mağaza içerisinde ürünler ile ilgili bilgilerin paylaşıldığı, yeni ürün , indirime giren ürün, fiyat, gibi birçok ibarenin yazılarak müşterilere bilgilendirme yapan taşıyıcı ürünlerdir.

A5 pleksi fiyat etiketliği
A5 pleksi fiyat etiketliği

Mağaza dekorasyonlarına göre pleksileri taşıyan alt pleksi tutucular değişiklik gösterebilmektedir. Mağaza konseptine göre krom kaplamalı, boyalı ve paslanmaz olarak birçok mağazada bu ürünlere rastlayabilirsiniz. A5 ayaklı raf üstü etiketlik modellerimizi inceleyebilir, bu ürünlerden de sipariş verebilirsiniz.Bu ürünlerin haricinde özel tasarım olarak da yapılabilmektedir.

Nereden ve Nasıl Masa Üstü ve Raf Üstü Pleksi Fiyat Etiketliği Satın Alalabilirim.

  • Ürün için bize mail atabilir veya,  instagram sayfamızı ziyaret edebilir, sipariş verebilirsiniz.
  • Whatsapp tan masaüstü ve Rafüstü Pleksi Fiyat etiketliği  siparişiniz için 0 534 730 10 75 a mesaj atarak sipariş verebilirsiniz. Pleksi fiyat etiketliği satın alabilirsiniz.
  • A4 ve A5 pleksi  fiyat etiketliği modelleri mizi inceleyebilir farklı olarak özel renklerde de sipariş talebinde bulunabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir