İçeriğe geç

A4 Pleksi Fiyat Etiketliği KML752

A4 Pleksi Orta stand ve raf üstleri için kullanılan pleksi etiketliktir. Metal Etiket tutucuculara takılmaktadır. KML752–A4 Pleksi Fiyat Etiketliği—11,00 TL

Mağaza dekorasyonlarında A4 Pleksi fiyat etiketleri çok önemlidir. Mağaza içerisinde ürünler ile ilgili bilgilerin paylaşıldığı, yeni ürün , indirime giren ürün, fiyat, gibi birçok ibarenin yazılarak müşterilere bilgilendirme yapan taşıyıcı ürünlerdir.

A4 şeffaf pleksi mağaza etiketliği

Mağaza dekorasyonlarına göre pleksileri taşıyan alt pleksi tutucular değişiklik gösterebilmektedir. Mağaza konseptine göre krom kaplamalı, boyalı ve paslanmaz olarak birçok mağazada bu ürünlere rastlayabilirsiniz. A4 ayaklı masa üstü etiketlik modellerimizi inceleyebilir, bu ürünlerden de sipariş verebilirsiniz.Bu ürünlerin haricinde özel tasarım olarak da yapılabilmektedir.

Nereden ve Nasıl Masa Üstü ve Raf Üstü Pleksi Fiyat Etiketliği Satın Alalabilirim.

  • Ürün için bize mail atabilir veya,  instagram sayfamızı ziyaret edebilir, sipariş verebilirsiniz.
  • Whatsapp tan masaüstü ve Rafüstü Pleksi Fiyat etiketliği  siparişiniz için 0 534 730 10 75 a mesaj atarak sipariş verebilirsiniz. Pleksi fiyat etiketliği satın alabilirsiniz.
  • A4 ve A5 pleksi  fiyat etiketliği modelleri mizi inceleyebilir farklı olarak özel renklerde de sipariş talebinde bulunabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir